GEEK BOX

GEEK BOX

Geek-Point Mystery Box (light BOX) -  від 5 товарів в коробці. В даному боксі ви зможете побачити все що завгодно, комікси, одяг, фігурки, чашки, пазли, солодощі, аксесуари, настільні ігри, магніти на холодильник, наклейки, іграшки, ювелірні вироби, постери, журнали, гаманці, унікальн..
499 грн.
Geek-Point Mystery Box (medium BOX) -  від 7 товарів в коробці. В даному боксі ви зможете побачити все що завгодно, комікси, одяг, фігурки, чашки, пазли, солодощі, аксесуари, настільні ігри, магніти на холодильник, наклейки, іграшки, ювелірні вироби, постери, журнали, гаманці, унікаль..
699 грн.
Geek-Point Mystery Box (MEGABOX) -  від 14 товарів в коробці. В даному боксі ви зможете побачити все що завгодно, комікси, одяг, фігурки, чашки, пазли, солодощі, аксесуари, настільні ігри, магніти на холодильник, наклейки, іграшки, ювелірні вироби, постери, журнали, гаманці, унікальні..
1.399 грн.
Geek-Point Mystery Box (premium BOX) -  від 9 товарів в коробці. В даному боксі ви зможете побачити все що завгодно, комікси, одяг, фігурки, чашки, пазли, солодощі, аксесуари, настільні ігри, магніти на холодильник, наклейки, іграшки, ювелірні вироби, постери, журнали, гаманці, унікал..
999 грн.
Geek-Point Mystery Box (VIP BOX) -  від 19 товарів в коробці. В даному боксі ви зможете побачити все що завгодно, комікси, одяг, фігурки, чашки, пазли, солодощі, аксесуари, настільні ігри, магніти на холодильник, наклейки, іграшки, ювелірні вироби, постери, журнали, гаманці, унікальні..
1.999 грн.
Наш магазин запускає благодійну акцію для власників карт єПідтримка. Ви маєте змогу придбати бокс вартістю 1000 грн, з наповненням коміксів від 1100 грн. Тобто до кожної коробочки, ми за рахунок магазину, покриємо від 10% його вартості. Ваше замовлення буде надіслане в бібліотеку однієї ..
1.000 грн.