Фігурка MORTAL KOMBAT 11 Scorpion (Скорпіон)
Фігурка MORTAL KOMBAT 11 Scorpion (Скорпіон)

Фігурка MORTAL KOMBAT 11 Scorpion (Скорпіон)

0 оглядів  0 оглядів  |  Написати огляд
Кількіcть:

Характеристики

  • Персонаж Скорпіон
  • Матеріал ПВХ
  • Висота 10

Кажуть, хорошу людину не втримати. Що ж, ви напевне не зможете втримати цього породженого пеклом ніндзя. Скорпіон знову і знову повертається, і тепер він привносить силу вогню та полум'я в нову серію фігурок, натхненну грою Mortal Kombat.

Приборкати пекельний вогонь, стихійні атаки Скорпіона і його жорстокий спис гарантують, що ніхто не зможе уникнути його пазурів. Замкнений у шаленому суперництві з Саб-Зіро і поглинений своїм бажанням помститися тим, хто знищив його клан, Скорпіон несприйнятливий до смерті. Його маска приховує лютий, вивергаючий полум'я череп, який може підпалити будь-якого дурного бійця, який кинув йому виклик.

Скорпіон являє собою культового антигероя серії Mortal Kombat у всій його вогненної слави. Костюм Скорпіона, точно заснований на його зовнішньому вигляді з відеоігри, не упускаючи жодної деталі, оскільки він стоїть серед полум'я й люті. І, звичайно ж, Скорпіон позує під час своєї фірмової атаки списом, яка змусить вас кричати його фірмову цитату кожен раз, коли ви дивитеся на цю приголомшливу фігурку.

Scorpion у висоту близько 10 см і стоїть на підставці, що палає його страхітливою силою. Зберіть Скорпіона і Саб-Зіро прямо зараз, і входите у світ Mortal Kombat!

 

Написати огляд

Ваше Ім`я


Ваш огляд Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший

Введіть код з зображення в поле