DC. Rebirth. Супермен. Сын Супермена (книга 1)
DC. Rebirth. Супермен. Сын Супермена (книга 1) DC. Rebirth. Супермен. Сын Супермена (книга 1) DC. Rebirth. Супермен. Сын Супермена (книга 1)

DC. Rebirth. Супермен. Сын Супермена (книга 1)

0 оглядів  0 оглядів  |  Написати огляд
Кількіcть:

Характеристики

  • Мова російська
  • Кількість сторінок 184
  • Видавництво Азбука
  • Палітурка тверда
  • Формат 260 х 170 мм
  • Країна-виробник товару Росія

 

Коли Людина зі Сталі загинув, захищаючи свій новий будинок, здавалося, що дух істини і справедливості, втілений у ньому, зник назавжди. Однак весь цей час за ним з боку дехто спостерігав - інший Супермен (старше, мудріше, досвідченіше) з дружиною Лоїс Лейн і сином Джонатаном Кентом.
Тепер утікач зі зниклого назавжди всесвіту вийшов з тіні, готовий підняти прапор поваленого двійника і знову здійнятися у небеса, ставши найбільшим героєм Землі.
Однак він не єдиний син Криптону, що проклав дорогу в цю реальність.
Штучний інтелект, відомий під ім'ям Винищувач, переслідує нащадків будинку Ел, оскільки запрограмований так, що його борг - за всяку ціну зберегти криптонскій геном, а значить, інші живі істоти йому лише перешкода.
Чи встигне син Супермена приборкати надздібності, поки ворог не позбавив його людських рис? Або він має відродитися на новому Криптоні, яка виникла на попелищі рідного світу його матері?
 
Комікс «Супермен. Том 1. Син Супермена »- справжній феєрверк, джерело якого - блокбастер-подія« Rebirth », перевернуло всесвіт DC! Це початок нової ери Людини Завтрашнього Дня, про яку вам розкажуть відомі сценаристи і художники Пітер Дж. Томасі, Патрік Глісон, Дуг Манка, Хорхе Хіменес, Мік Грей, Хайме Мендоса, Джон Каліш, Уіл Квінтана і Алехандро Санчес! У цьому збірнику містяться випуски 1-6 і ваншот «Супермен. Rebirth »

 

Написати огляд

Ваше Ім`я


Ваш огляд Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший

Введіть код з зображення в поле