Комікси російською

Комікси російською

  Жорстоко побитий професійний убивця, причому зробив це хтось, що прикрився личиною Бетмена. Опинившись на місці злочину, Темний Лицар знаходить дрон, зламавши який, розуміє, що на плащеносців Готема почалося полювання. Противник сильний, але що особливо дивно - використо..
270 грн.
  ЗНИЩИТИ ТЕМНОГО ЛИЦАРЯ - І ВРЯТУВАТИ Готем У місті з'явився Синдикат Жертв, таємнича організація, чиї цілі незрозумілі. Ясно лише одне: вони налаштовані дуже серйозно. Все, що вони хочуть, - заявити про себе і зупинити війну. Використовуючи свої надздібності, вони праг..
280 грн.
  ТІНІ НАД Готемом. Вони ніколи не нападали відкрито і не брали на себе відповідальність за свої дії, тому Бетмен був переконаний, що Ліга Тіней - не що інше, як міф для дурнів, яким немає підтвердження. Черговий спосіб впливу на фанатиків-убивць. Але Лі..
310 грн.
  ТІМ Дрейк ПОВЕРТАЄТЬСЯ ... І САМА СМЕРТЬ СЛІД ЗА НИМ!   Довгі місяці Бетмен страждав через смерть Тіма Дрейка, юного героя, який боровся на його стороні в образі Червоного Робіна. Тім допоміг Бетмену зібрати команду героїв ..
280 грн.
Він Артур Каррі - Аквамен, цар Атлантиди, супергерой, член Ліги Справедливості. Він - міст між двома світами. І диктатор екстремістського держави - саме таким його бачить більшість людей. Але Артур і його кохана Мера сповнені рішучості довести людству, що Атлантида стоїть на боці добра і правосуд..
280 грн.
  Він - Артур, цар Атлантиди, Владика Океанів, один із засновників Ліги Справедливості, найбільший герой. І одна-єдина людина ось-ось знищить його світ. Безжалістний терорист в масці, відомий як Чорна Манта, чиє серце сповнене пітьми, бездонною, як саме море, присвятив все життя цілі..
300 грн.
  Він - Бетмен, головний захисник Готема. Але тепер Бетмен не один. На варту міста встали два нових героя - Готем і Готем-Гьорл, які можуть зрівнятися за своїми силам з самим Суперменом. Однак зло не дрімає - воно здатне затуманити розум навіть самовідданого сміливця. Як Готем і Готе..
300 грн.
  Він - єдиний, кому одного разу вдалося узяти гору над Бетменом. Він править острівною в'язницею, в якій колись був в'язнем. Він - Бейн, і у нього є той, хто потрібен Бетмену, щоб врятувати людину, яка потребує його допомоги. Однак проникнути в цитадель злочинного генія не найп..
250 грн.
  Ліги Справедливості, який її знало людство, більше немає. Супермен загинув, рятуючи світ. І місце Людини із Сталі займає новий герой з іншої, який загинув всесвіту. Але члени Ліги не поспішають визнати нового Супермена своїм союзником - довіру ще треба заслужити. У той же час ..
270 грн.
  Після того як склад Ліги Справедливості поповнили Супермен з іншого світу і двоє молодих і енергійних Зелених Ліхтарів, команда стала сильнішою, міцнішою, і перед нею відкрилися нові перспективи. Ніколи ще вона не була такою згуртованою, і здається, тепер жодному зловмис..
260 грн.
  ЩОБ ПРАЦЮВАТИ ТУТ, НЕОБОВ'ЯЗКОВО БУТИ ПСИХОМ, АЛЕ ЦЕ ДОПОМАГАЄ! Вони смертельно небезпечні і вкрай не врівноважені. Харлі Квінн, Дедшот, Вбивця Крок, Чародійка, Капітан Бумеранг, Катана - це Загін Самогубців. І вони - наша єдина надія. Зібраний агентом розвідки..
260 грн.
  Повернувшись з небезпечної місії в Росії, Загін Самогубців прихопив з собою загадкову Чорну Сферу з шаленим генералом Зодом всередині. Раніше вони з такими «подарунками» додому не поверталися. Тим часом у керівника Опергрупи Ікс, Аманди Уоллер, власні плани на ув'язнен..
290 грн.
Він - останній син Криптону. А відтепер - ще й батько диво-хлопчика. Життя Суперсім"їі триває: Кларк, Лоїс і Джонатан будують своє світле майбутнє в новому світі, який все ще потребує захисту Людини Завтрашнього Дня. Але тепер Супермен повинен присвячувати свій час не тіл..
270 грн.
  Коли Людина зі Сталі загинув, захищаючи свій новий будинок, здавалося, що дух істини і справедливості, втілений у ньому, зник назавжди. Однак весь цей час за ним з боку дехто спостерігав - інший Супермен (старше, мудріше, досвідченіше) з дружиною Лоїс Лейн і сином Джонатаном К..
270 грн.
  ШВИДКІСТЬ СВІТЛА ПРОТИ ТЕМРЯВИ. Баррі Аллен - найшвидша людина на Землі, але навіть він не може бути в декількох місцях одночасно. Добре, що у нього з'явився напарник - повний сил і енергії Юний Флеш! Але ось відповідальності напарнику ще варто повчитися ... Один необду..
290 грн.
  Капітан Холод. Майстер Дзеркал. Золотий Глайдер. Погодний Чарівник. Теплова Хвиля. Вони - п'ятірка найбільш розшукуваних злочинців Централ-сіті. Вони - найнебезпечніші вороги Флеша. Вони - Негідники ... І вони залягли на дно. Дуже глибоко. В ту секунду, коли Флеш прист..
275 грн.