Комікси російською

Комікси російською

Війна атлантів з мешканцями поверхні завершилася. На всій планеті встановився крихкий мир. Тепер Артур Каррі - супергерой, відомий як Аквамен, - царює в Атлантиді. Але, як відомо, трон - це досить хитке спорудження. При царському дворі зріє змова серед наближених, а в колонії Ксебел, що ховається..
380 грн.
Дівчина в палаючому ящику. Фокус з кремацією. Номер з циркулярною пилкою. Тортури в крижаній камері. Сам образ мислення готемскіх злочинців, на думку одного з персонажів коміксу, поєднує артистизм і соціопатію. Ну і бурхливу фантазію, звичайно!   На виступі ілюзіоніста Івара Локсіаса..
70 грн.
  Отруйний Плющ вимушена звернутися до влади за допомогою ... Рослини чомусь більше не хочуть підкорятися їй і навіть намагаються нашкодити. У всьому винен чийсь злий умисел, або Плющ щось приховує? Відповідь на це питання зможе знайти тільки Темний Лицар.   Автор сценарію -..
50 грн.
  Представляємо вашій увазі новий сингл лінійки «Бетмен: Detective Comics» - «І хрюкотали зелюки» - від одного з кращих сценаристів коміксів нашого часу Брайана К. Вона ( «Сага», «Y: Останній Чоловік», «Гра з вогнем», « Ex Machina ») і не менш талановитого художника Ріка Берчетт..
50 грн.
Страх. Ніхто не розуміє його механізми краще Джонатана Крейна. З самого дитинства він живе зі страхом пліч-о-пліч. Колись він боявся всього і всіх. Подорослішавши, Крейн зробив страх своїм союзником і захисником. Під маскою Пугала він використовував токсин страху для боротьби з ворогами. Але поті..
70 грн.
Цікава історія про повернення оновленого старого лиходія і ще одне цікаве альтер-его Брюса Уейна вже скоро чекають читачів.  ..
40 грн.
  Черговий сингл від «Азбуки» - це Detective Comics №831 2007 року по сценарієм Пола Діні, який в цьому виданні отримав назву «Така типу сім'я».   Харлі Квінн стає жертвою шантажу, Містер Особа-зі-шрамом шукає місце в кримінальному пантеоні Готема, і, значить, Бетмен..
45 грн.
«Гра з вогнем» – найдовша історія в програмі синглів “Азбуки”, всього буде видано три номери в м’якій обкладинці. ..
40 грн.
Заключна частина сюжету. «Гра з вогнем» – найдовша історія в програмі синглів «Азбука»: цілих три номери в м’якій обкладинці. Читачів чекає знайомство з новим персонажем бет-всесвіту, якого звуть Сірник Мелоун. Він уже миготів в декількох книгах, але тут вперше розкривається оріджін Мелоуна. І це..
45 грн.
Похмура, темна історія, в якій Бетмену протистоїть вбивця-маніяк ... ..
55 грн.
  Отже, Містер Фриз в місті. Колишній вчений-кріогенщик з командою підручних орудує на вулицях Готема, озброївшись своєю смертоносною крижаною гарматою. У битву вступає Бетмен, але перша сутичка закінчується вельми плачевно ... Пол Діні вдихнув нове життя в персонаж Вікто..
80 грн.
    Головний махінатор Готема пережив непростий рік - Пінгвіну довелося тікати з міста і пережити конфіскацію майна ... але, на щастя, для Освальда у нього завжди є запасний план! Пінгвін роздобув грошей і знову відкриває «Айсберг Лаунж». Можливо, перший вечір роботи закладу ста..
45 грн.
Це був 1988 рік - 50-й ювілей Темного Лицаря-детектива - і його фанатам була надана небувала можливість. Вони могли вирішити результат однієї з найважливіших сюжетних ліній. Вибір? Зберегти статус-кво і Динамічний Дует Бетмена і Робіна, чи знову зробити Бетмена тим, ким він був раніше, - похмурим..
400 грн.
    Один з найстаріших друзів Брюса Уейна знайдений мертвим в затоці, розірваний підозрілим чудовиськом. І Бетмен вирішує цю загадку в тандемі з вкрай несподіваним помічником!   Ще одна чудова історія від чудового Пола Діні!   Оригінальне ви..
45 грн.
"Я помер?" "Ще ні". «Тоді поясни, що відбувається». «Ти ж кращий в світі детектив, Брюс. Може, сам здогадаєшся? » Він - захисник Готема. Його мстивий дух. Його Темний Лицар. Багато років він поодинці веде війну за чистоту вулиць рідного міста. Але сьогодні ця війна..
80 грн.
ВІДПЛАТА Бейн. Бейн і Бетмен. Відважний герой і безстрашний лиходій. Лише одному з них судилося вціліти в цій сутичці. Бетмен вторгся на територію Бейна, позбавив його спокою і зламав йому спину. І Бейн відправився в Готем-сіті з єдиною метою: покінчити з Бетменом раз і назавжди і забрати..
290 грн.