Комікси російською

Комікси російською

  Жорстоко побитий професійний убивця, причому зробив це хтось, що прикрився личиною Бетмена. Опинившись на місці злочину, Темний Лицар знаходить дрон, зламавши який, розуміє, що на плащеносців Готема почалося полювання. Противник сильний, але що особливо дивно - використо..
270 грн.
  ЗНИЩИТИ ТЕМНОГО ЛИЦАРЯ - І ВРЯТУВАТИ Готем У місті з'явився Синдикат Жертв, таємнича організація, чиї цілі незрозумілі. Ясно лише одне: вони налаштовані дуже серйозно. Все, що вони хочуть, - заявити про себе і зупинити війну. Використовуючи свої надздібності, вони праг..
280 грн.
  ТІНІ НАД Готемом. Вони ніколи не нападали відкрито і не брали на себе відповідальність за свої дії, тому Бетмен був переконаний, що Ліга Тіней - не що інше, як міф для дурнів, яким немає підтвердження. Черговий спосіб впливу на фанатиків-убивць. Але Лі..
310 грн.
  ТІМ Дрейк ПОВЕРТАЄТЬСЯ ... І САМА СМЕРТЬ СЛІД ЗА НИМ!   Довгі місяці Бетмен страждав через смерть Тіма Дрейка, юного героя, який боровся на його стороні в образі Червоного Робіна. Тім допоміг Бетмену зібрати команду героїв ..
280 грн.
  Він - Артур, цар Атлантиди, Владика Океанів, один із засновників Ліги Справедливості, найбільший герой. І одна-єдина людина ось-ось знищить його світ. Безжалістний терорист в масці, відомий як Чорна Манта, чиє серце сповнене пітьми, бездонною, як саме море, присвятив все життя цілі..
300 грн.
  Після того як склад Ліги Справедливості поповнили Супермен з іншого світу і двоє молодих і енергійних Зелених Ліхтарів, команда стала сильнішою, міцнішою, і перед нею відкрилися нові перспективи. Ніколи ще вона не була такою згуртованою, і здається, тепер жодному зловмис..
260 грн.
  Повернувшись з небезпечної місії в Росії, Загін Самогубців прихопив з собою загадкову Чорну Сферу з шаленим генералом Зодом всередині. Раніше вони з такими «подарунками» додому не поверталися. Тим часом у керівника Опергрупи Ікс, Аманди Уоллер, власні плани на ув'язнен..
290 грн.
  Коли Людина зі Сталі загинув, захищаючи свій новий будинок, здавалося, що дух істини і справедливості, втілений у ньому, зник назавжди. Однак весь цей час за ним з боку дехто спостерігав - інший Супермен (старше, мудріше, досвідченіше) з дружиною Лоїс Лейн і сином Джонатаном К..
270 грн.
  Амазонка, озброєна Арканом Істини, що має силу олімпійських богів. Нестримна войовниця, відома світові як Диво-Жінка. Принцеса Діана з Феміскіри. Це все вона - одна з найбільших супергероїв в історії!   Але хто вона ... насправді? Цього навіть сама Диво-Жінка точно не знає..
300 грн.
Острів Феміскіра - справжнісінький рай. Батьківщина легендарних амазонок, де могутні діви живуть далеко від світу чоловіків в гармонії і щасті, під опікою і заступництвом богів. Здавалося б, ніщо не може порушити спокійний уклад мешканців острова ... Але одного разу на священній землі терпить..
280 грн.
Гряде війна між героями, які колись були друзями. Війна Богів. У суворого диктатора Супермена з'являється новий союзник - наводить жах Корпус Синестро. Правоохоронці Всесвіту не раді дій Супермена і відправляють Корпус Зелених Ліхтарів на допомогу альянсу героїв, які виступили проти його несправед..
320 грн.
  Метеозведення не радують жителів Готема: на місто насувається буря, і деякі його райони ось-ось опиняться під водою. Поліція за допомогою плащеносців починає масштабну евакуацію. Ніхто з героїв навіть не підозрює, що капризи погоди - це не найстрашніше, з чим їм доведеться зіт..
270 грн.
  Репутація Олівера Квіна - розбещеного мільярдера, керівника компанії «Квін Індастріз» - залишає бажати кращого. Але мало хто знає, який він насправді. Адже ночами Олівер перевтілюється в Зелену Стрілу, незворушного борця за справедливість, який патрулює вулиці міста. &..
280 грн.
Супермени БУДУТЬ ЗНИЩЕНІ? Хтось викрав Кенана Конга, нового китайського Супер-Мена. Червоний Син - Супермен з Землі-30 - як ніби випарувався. Хтось або щось збирає Суперменів з усього мультивсесвіту й і поглинає їх сили ... І Кал-Ел, Людина із Сталі з Нової Землі, не може залишати..
275 грн.
У книзі Sandman «Игра в тебя» Гейман сплітає казку, яка пов’язує два різні світи — мешканців обшарпаних міських багатоповерхівок і земель типу Нарнії, захоплених ворогом, відомим як Зозуля. Гейман вміло тасує світові міфології та надає своїй серії додаткову глибитну, відчуття часу та багатозн..
400 грн.
У «Притчах і відображеннях» Владика Снів з'являється в дев'яти дивовижних повістях, торкаючись людських життів в туманах минулого і кошмарах сьогодення. Царі і шпигуни, імператори і актори, ворони і вервольфи діляться своїми історіями і мріями про життя і любов, владу і пітьму.   ..
430 грн.