DC/Vertigo

DC/Vertigo

Війна атлантів з мешканцями поверхні завершилася. На всій планеті встановився крихкий мир. Тепер Артур Каррі - супергерой, відомий як Аквамен, - царює в Атлантиді. Але, як відомо, трон - це досить хитке спорудження. При царському дворі зріє змова серед наближених, а в колонії Ксебел, що ховається..
380 грн.
Алек Холланд, він же Болотна істота, став захисником Зелені — сили, що сполучує все рослинне життя на Землі. Він черпає в ній міць, що дозволяє йому розбивати будівлі і кидати виклик самим грізним противникам. Але що, якщо Алек опиниться серед крижаної бурі, втративши зв'язок з Зеленню?..
70 грн.
  Представляємо вашій увазі новий сингл лінійки «Бетмен: Detective Comics» - «І хрюкотали зелюки» - від одного з кращих сценаристів коміксів нашого часу Брайана К. Вона ( «Сага», «Y: Останній Чоловік», «Гра з вогнем», « Ex Machina ») і не менш талановитого художника Ріка Берчетт..
50 грн.
Заключна частина сюжету. «Гра з вогнем» – найдовша історія в програмі синглів «Азбука»: цілих три номери в м’якій обкладинці. Читачів чекає знайомство з новим персонажем бет-всесвіту, якого звуть Сірник Мелоун. Він уже миготів в декількох книгах, але тут вперше розкривається оріджін Мелоуна. І це..
45 грн.
  Отже, Містер Фриз в місті. Колишній вчений-кріогенщик з командою підручних орудує на вулицях Готема, озброївшись своєю смертоносною крижаною гарматою. У битву вступає Бетмен, але перша сутичка закінчується вельми плачевно ... Пол Діні вдихнув нове життя в персонаж Вікто..
80 грн.
ВІДПЛАТА Бейн. Бейн і Бетмен. Відважний герой і безстрашний лиходій. Лише одному з них судилося вціліти в цій сутичці. Бетмен вторгся на територію Бейна, позбавив його спокою і зламав йому спину. І Бейн відправився в Готем-сіті з єдиною метою: покінчити з Бетменом раз і назавжди і забрати..
290 грн.
Джо Менсон - не герой.   Він всього лише тринадцятирічний хлопчик, у якого є ручний пацюк на прізвисько Джек, мати, вибивається з останніх сил, щоб забезпечити сім'ю, і діабет, який гарантує йому інсулінову кому, якщо вчасно не вжити заходів. А ще блокнот з малюнками, кімната з купою..
430 грн.
Клоун-Принц Злочинного Світу, носій хаосу і любитель одягатися з голочки. Його бліде обличчя з криваво-червоною посмішкою сниться у кошмарах багатьом героям всесвіту DC. Його походження оповите таємницею і міфами. І скільки б його не пробували замкнути в психлікарні — ніякі стіни не зда..
100 грн.
Пророцтво збулося, і вороги стали друзями, а ті, хто боровся пліч-о-пліч, опинилися віч-на-віч — як вороги. Конфлікту Ліхтарів різних Корпусов прийшов кінець: якщо вони не об'єднаються перед лицем спільної загрози, всіх їх чекає повне знищення. З небес в громових розкатах спускаються Чорні Ліхтар..
999 грн.
Вони - найбільші супергерої світу. Але скоро членам прославленої Ліги Справедливості Америки належить дізнатися, що не тільки їм на думку спала ідея зібратися разом для спільної мети. Найнебезпечніші у світі злочинці отримали цінні уроки зі своїх минулих поразок і вирішили об'єднатися, щоб досягт..
740 грн.