DC/Vertigo

DC/Vertigo

Війна атлантів з мешканцями поверхні завершилася. На всій планеті встановився крихкий мир. Тепер Артур Каррі - супергерой, відомий як Аквамен, - царює в Атлантиді. Але, як відомо, трон - це досить хитке спорудження. При царському дворі зріє змова серед наближених, а в колонії Ксебел, що ховається..
380 грн.
Алек Холланд, він же Болотна істота, став захисником Зелені — сили, що сполучує все рослинне життя на Землі. Він черпає в ній міць, що дозволяє йому розбивати будівлі і кидати виклик самим грізним противникам. Але що, якщо Алек опиниться серед крижаної бурі, втративши зв'язок з Зеленню?..
70 грн.
  Представляємо вашій увазі новий сингл лінійки «Бетмен: Detective Comics» - «І хрюкотали зелюки» - від одного з кращих сценаристів коміксів нашого часу Брайана К. Вона ( «Сага», «Y: Останній Чоловік», «Гра з вогнем», « Ex Machina ») і не менш талановитого художника Ріка Берчетт..
50 грн.
  Ти сертифікована маньячка, оголошена в розшук по всій країні ... і ти безнадійно закохана в психованого клоуна-вбивцю.  В цьому сюжеті Брюс Тімм і Пол Діні, натхненники та творці прославленого мультсеріалу «Бетмен», лауреата премії «Еммі», розповідають історію Харлі Квінн, як..
70 грн.
«Гра з вогнем» – найдовша історія в програмі синглів “Азбуки”, всього буде видано три номери в м’якій обкладинці. ..
40 грн.
Заключна частина сюжету. «Гра з вогнем» – найдовша історія в програмі синглів «Азбука»: цілих три номери в м’якій обкладинці. Читачів чекає знайомство з новим персонажем бет-всесвіту, якого звуть Сірник Мелоун. Він уже миготів в декількох книгах, але тут вперше розкривається оріджін Мелоуна. І це..
45 грн.
  Отже, Містер Фриз в місті. Колишній вчений-кріогенщик з командою підручних орудує на вулицях Готема, озброївшись своєю смертоносною крижаною гарматою. У битву вступає Бетмен, але перша сутичка закінчується вельми плачевно ... Пол Діні вдихнув нове життя в персонаж Вікто..
80 грн.
Це був 1988 рік - 50-й ювілей Темного Лицаря-детектива - і його фанатам була надана небувала можливість. Вони могли вирішити результат однієї з найважливіших сюжетних ліній. Вибір? Зберегти статус-кво і Динамічний Дует Бетмена і Робіна, чи знову зробити Бетмена тим, ким він був раніше, - похмурим..
400 грн.
У цьому коміксі розкрито історію становлення Харлі як героїні і докладно представлена природа її взаємин з Джокером. Ну і важливо, що сценарист Пол Діні - один з творців Харлін Квінзель, так що він знає про неї більше за всіх на світі. Якщо ви не отримали цю історію з лімітованої обкладинкою в Де..
70 грн.
"Я помер?" "Ще ні". «Тоді поясни, що відбувається». «Ти ж кращий в світі детектив, Брюс. Може, сам здогадаєшся? » Він - захисник Готема. Його мстивий дух. Його Темний Лицар. Багато років він поодинці веде війну за чистоту вулиць рідного міста. Але сьогодні ця війна..
80 грн.
ВІДПЛАТА Бейн. Бейн і Бетмен. Відважний герой і безстрашний лиходій. Лише одному з них судилося вціліти в цій сутичці. Бетмен вторгся на територію Бейна, позбавив його спокою і зламав йому спину. І Бейн відправився в Готем-сіті з єдиною метою: покінчити з Бетменом раз і назавжди і забрати..
290 грн.
Весь світ почув це «так». Пропозиція, яку Бетмен зробив Жінці-Кішці, змінила не тільки їхнє життя. Новина про союз між найбільшим в світі детективом і найнебезпечнішою злочинницею Готема розбурхала кожного, чия доля коли-небудь була пов'язана з Темним Лицарем: від юних героїв, взятих ним під ..
380 грн.
Джо Менсон - не герой.   Він всього лише тринадцятирічний хлопчик, у якого є ручний пацюк на прізвисько Джек, мати, вибивається з останніх сил, щоб забезпечити сім'ю, і діабет, який гарантує йому інсулінову кому, якщо вчасно не вжити заходів. А ще блокнот з малюнками, кімната з купою..
430 грн.
Клоун-Принц Злочинного Світу, носій хаосу і любитель одягатися з голочки. Його бліде обличчя з криваво-червоною посмішкою сниться у кошмарах багатьом героям всесвіту DC. Його походження оповите таємницею і міфами. І скільки б його не пробували замкнути в психлікарні — ніякі стіни не зда..
100 грн.
Джокер, підгодовуючи хижі квіти в своєму садку, з неприхованим сарказмом до всіх учасників історії труїть байку про те, як Отруйний Плющ зчепилася з нечистими на руку забудовниками.   У гонитві за легкими грошима ділки задумали знищити природний ландшафт заради будівництва, але заміс..
60 грн.
«Сага» — захоплива історія про молоде подружжя, яке з боєм намагається знайти своє місце у світі, від лауреатів премії Г’юґо Браяна К. Вона («Приватний детектив», «Y: Останній чоловік») і Фіони Стейплз («Норт 40», «Руда Соня»). Юні батьки Марко й Алана прибувають на космічний маяк на планеті Зати..
350 грн.