DC/Vertigo

DC/Vertigo

  Жорстоко побитий професійний убивця, причому зробив це хтось, що прикрився личиною Бетмена. Опинившись на місці злочину, Темний Лицар знаходить дрон, зламавши який, розуміє, що на плащеносців Готема почалося полювання. Противник сильний, але що особливо дивно - використо..
270 грн.
  ЗНИЩИТИ ТЕМНОГО ЛИЦАРЯ - І ВРЯТУВАТИ Готем У місті з'явився Синдикат Жертв, таємнича організація, чиї цілі незрозумілі. Ясно лише одне: вони налаштовані дуже серйозно. Все, що вони хочуть, - заявити про себе і зупинити війну. Використовуючи свої надздібності, вони праг..
280 грн.
  ТІНІ НАД Готемом. Вони ніколи не нападали відкрито і не брали на себе відповідальність за свої дії, тому Бетмен був переконаний, що Ліга Тіней - не що інше, як міф для дурнів, яким немає підтвердження. Черговий спосіб впливу на фанатиків-убивць. Але Лі..
310 грн.
  ТІМ Дрейк ПОВЕРТАЄТЬСЯ ... І САМА СМЕРТЬ СЛІД ЗА НИМ!   Довгі місяці Бетмен страждав через смерть Тіма Дрейка, юного героя, який боровся на його стороні в образі Червоного Робіна. Тім допоміг Бетмену зібрати команду героїв ..
280 грн.
Він Артур Каррі - Аквамен, цар Атлантиди, супергерой, член Ліги Справедливості. Він - міст між двома світами. І диктатор екстремістського держави - саме таким його бачить більшість людей. Але Артур і його кохана Мера сповнені рішучості довести людству, що Атлантида стоїть на боці добра і правосуд..
280 грн.
  Він - Артур, цар Атлантиди, Владика Океанів, один із засновників Ліги Справедливості, найбільший герой. І одна-єдина людина ось-ось знищить його світ. Безжалістний терорист в масці, відомий як Чорна Манта, чиє серце сповнене пітьми, бездонною, як саме море, присвятив все життя цілі..
300 грн.
  Він - Бетмен, головний захисник Готема. Але тепер Бетмен не один. На варту міста встали два нових героя - Готем і Готем-Гьорл, які можуть зрівнятися за своїми силам з самим Суперменом. Однак зло не дрімає - воно здатне затуманити розум навіть самовідданого сміливця. Як Готем і Готе..
300 грн.
  Він - єдиний, кому одного разу вдалося узяти гору над Бетменом. Він править острівною в'язницею, в якій колись був в'язнем. Він - Бейн, і у нього є той, хто потрібен Бетмену, щоб врятувати людину, яка потребує його допомоги. Однак проникнути в цитадель злочинного генія не найп..
250 грн.
  Після того як склад Ліги Справедливості поповнили Супермен з іншого світу і двоє молодих і енергійних Зелених Ліхтарів, команда стала сильнішою, міцнішою, і перед нею відкрилися нові перспективи. Ніколи ще вона не була такою згуртованою, і здається, тепер жодному зловмис..
260 грн.
  Повернувшись з небезпечної місії в Росії, Загін Самогубців прихопив з собою загадкову Чорну Сферу з шаленим генералом Зодом всередині. Раніше вони з такими «подарунками» додому не поверталися. Тим часом у керівника Опергрупи Ікс, Аманди Уоллер, власні плани на ув'язнен..
290 грн.
  Коли Людина зі Сталі загинув, захищаючи свій новий будинок, здавалося, що дух істини і справедливості, втілений у ньому, зник назавжди. Однак весь цей час за ним з боку дехто спостерігав - інший Супермен (старше, мудріше, досвідченіше) з дружиною Лоїс Лейн і сином Джонатаном К..
270 грн.
  Амазонка, озброєна Арканом Істини, що має силу олімпійських богів. Нестримна войовниця, відома світові як Диво-Жінка. Принцеса Діана з Феміскіри. Це все вона - одна з найбільших супергероїв в історії!   Але хто вона ... насправді? Цього навіть сама Диво-Жінка точно не знає..
300 грн.
Острів Феміскіра - справжнісінький рай. Батьківщина легендарних амазонок, де могутні діви живуть далеко від світу чоловіків в гармонії і щасті, під опікою і заступництвом богів. Здавалося б, ніщо не може порушити спокійний уклад мешканців острова ... Але одного разу на священній землі терпить..
280 грн.
Лінія фронту розділила героїв на два ворогуючі табори. По один бік - Супермен з Лігою Справедливості і Корпусом Синестро, по іншу - армія Бетмена і Корпус Зелених Ліхтарів. І тепер Супермен носить жовте кільце, що харчується страхом, і на його руках - кров Чорної Канарки, яку він убив на очах всь..
300 грн.
З тих пір, як Супермен оголосив повномасштабну війну світовому злу на Землі, сталося багато. Бетмен зломлений, Чудо-Жінка в комі, Зелена Стріла мертвий, а уряд Сполучених Штатів виступає проти Людини із Сталі і його Ліги Справедливості. У Готемі неспокійно - комісар Гордон і його дочка, комп'ютер..
250 грн.
Гряде війна між героями, які колись були друзями. Війна Богів. У суворого диктатора Супермена з'являється новий союзник - наводить жах Корпус Синестро. Правоохоронці Всесвіту не раді дій Супермена і відправляють Корпус Зелених Ліхтарів на допомогу альянсу героїв, які виступили проти його несправед..
320 грн.