MARVEL

MARVEL

Росомаха увірвався в світ коміксів більше 30 років тому і відразу завоював багатомільйонну армію шанувальників! В кожній пригоді цього суворого воїна, вірного друга і непередбачуваного героя читачів чекають круті сюжетні повороти, запеклі бої і несподівані зустрічі! У цій книзі - комікс-г..
200 грн.
Гамбіт робить гак по дорозі назад в Нью-Йорк, коли отримує сигнал лиха від археологічної групи Університету Емпайр-Стейт, що зазнала небезпеки в Вічному місті Вищого еволюціонер. Він скористається своїм каджунськой шармом і вуличної кмітливістю, щоб перехитрити гіпер-еволюціонували місцевих мешка..
210 грн.
Неймовірні пригоди Гамбіта тривають. На цей раз йому належить відчути себе в «шкурі» Залізну Людину, пробравшись в секретне сховище Тоні Старка. Побувати в чарівному світі фей. А потім опинитися в ситуації, в якій йому самому потрібна допомога. Зрада чекає його з боку тих, кому він довіряв. Хто б..
210 грн.
Колись вона була в команді супергероїв, але тепер тримає своє невелике детективне агентство. Найперший комікс в «дорослій» лінійці Marvel двохтисячних. Похмурий і реалістичний Нью-Йорк, самі темні справи звичного нам всесвіту.   Ненормативна лексика, відверті сцени, строго 18+ ..
220 грн.
Поки його друг і партнер по бізнесу в полоні у пов’язаної з «Гідрою» мегало-маніяка, Денні Ренд переноситься в легендарне місто К’ун-Лун, щоб битися на турнірі проти Безсмертних зброї Семи Небесних Столиць. Таке відбувається кожні 88 років, коли ці міста з’єднуються в одному містичному вимірі. Ць..
210 грн.
Вона - найкрасивіша, мудра і незалежна принцеса в Галактиці. Без неї повстанці ніколи б не змогли знищити Зірку Смерті. Але тепер, коли її рідна планета знищена, хто ж подбає про алдераанців, що поневіряються тепер по всій Галактиці?  Принцеса Лея Органа практично поодинці в черговий ..
200 грн.
Каратель. Ирландская кухня (книга 2) У пабі Ірландської кухні вибухає бомба, і Френк Касл береться за смертельне завдання, яке штовхає його в гущу чвари між двома бандами. Зрозуміло, що Каратель ні з ким бавитись не буде! До збірки увійш..
200 грн.
ЗАСЛУЖЕНИЙ МУЛЬТИПЛІКАТОР, творець «САМУРАЯ ДЖЕКА» І «Лабораторія Декстер», ПРИХОДИТЬ В MARVEL, ЩОБ ПОДІЛИТИСЯ СВОЇМ ТАЛАНТОМ оповідач! Щасливого Різдва! У нетрях Гарлема черевики високі, сорочки широкі, штани кльоші, а злочинці грізні! Але в самому центрі міста самий працьовитий, бо..
190 грн.
Хто ж такий Винахідник і що йому потрібно від нашої новоспеченої Міс Марвел і її друзів? Можливо Росомаха зуміє їй допомогти? Але тільки якщо при зустрічі з ним Камала втихомирити в собі фанатку. Потім Камала встановлює контакт з нелюдями, зустрівши королівського пса Локджо! Але для чого він насп..
200 грн.
Він син багатих батьків, які після своєї смерті залишили йому в спадок мільярди. У нього цілий парк розкішних автомобілів і повний ангар літаків, а ще в його розпорядженні незліченна кількість технічних приблуд. Він носить маску і довгий плащ: людина в білому, невпинно бореться за справу, в яку в..
190 грн.
Брюс Беннер разом зі своїми лаборантами відправляється в Йотунхейм. А це може означати тільки одне: Халку доведеться битися з крижаними гігантами. В їх сутичку втручається Тор, але що не так з богом грому і чому він не впізнає Халка? Крижані гіганти прагнуть вторгнутися на Землю, і ні Халк, ні То..
250 грн.
Люди Ікс минулого, сьогодення і майбутнього ледь пережили Битву Атома. Здавалося б, спільна загроза повинна була з’єднати расу мутантів – проте замість цього вона поселила в їх рядах розбрат і недовіру. Перші Люди Ікс покинули школу Росомахи і приєдналися до опозиційного табору Циклопа, де ї..
200 грн.
Top - великий бог-громовержець з казкового Асгарда! Відважний і сильний, колись він занадто загордився і за це був вигнаний з чарівного царства на Землю, щоб тут навчитися смирення. Поживши серед людей, бог усвідомив ціну дружби, відданості і щастя. Тор став наймогутнішим захисником нашої планети..
200 грн.
Що, якщо Люди Ікс отримають здібності учасників Фантастичної Четвірки? Росомаха зможе розтягувати своє тіло, Гамбіт стане літати, охоплений полум'ям, Нічний Змій навчиться ставати невидимкою, а Емма Фрост перетвориться в кам'яного монстра! Це не вигадка, так трапиться в цій книзі ... з вини підст..
350 грн.
Гарт Енніс («Проповідник», «Каратель МАКС») і Горан Парлов («Каратель МАКС») розкажуть вам історію життя Ніка Ф’юрі, як ніхто інший! У трясовині Французького Індокитаю в 50-е і в Затоці Свиней в 1961 році полковник Ф’юрі одним з перших побачить нові війни — а ви першими. Побачите, н..
190 грн.
Кейт Бішоп набридли Нью-Йорк, Клінт Бартон та її минуле життя, тому вона вирішила перебратися в Лос-Анджелес. Але від неприємностей так просто не втечеш — адже Кейт потрапляє прямо в лапи до Мадам Маска! І поки Хокаю допомагає музиці, який застряг в шістдесятих, Мадам Маска планує її загибель! У ..
200 грн.