Манга

Манга

Наруто Удзумакі - самий проблемний учень академії ніндзя в селі Коноха. День за днем ​​він виводить із себе оточуючих! Хоча навіть у цього хулігана є мрія. Він збирається перевершити героїв минулого, та стати великим ніндзя! Ніхто не любить юного Удзумакі, хтось навіть дивиться на нього з відразо..
330 грн.
Ставши справжніми ніндзя, Наруто, Саске і Сакура отримують відповідальне завдання — охороняти знаменитого будівельника мостів Тадзуну з Країни Хвиль. На життя цього старого зазіхають втікач синобi Дзабудза і його підопічний Хаку, що володіє неймовірними здібностями. Зіткнення з такими небезпе..
330 грн.
Успішно пройшовши перший етап непростого іспиту на звання Тюніна, Наруто, Саске і Сакура включилися в боротьбу за сувої в Лісі Смерті! Юні синоби не раз зустрічали на своєму шляху небезпечних супротивників, але зіткнення з загадковим ніндзя по імені Орочімару ледь не коштувало їм життя ... У висн..
330 грн.
Наруто, Саске та Сакурі довелося застосувати всі свої сили та вміння, щоб впоратися з другим етапом іспиту на звання тюніна. Проте претендентів на участь у фінальному випробуванні виявилося занадто багато, і організатори вирішили провести додатковий етап – попередні битви віч-на-віч. Саске та Нар..
330 грн.
Фінальний етап іспиту на звання тюніну у самому розпалі! Завдяки тренуванням з Дзірай Наруто зумів скористатися невичерпною чакрою Дев'ятихвостого і перемогти Недзі, визнаного генія клану Хюга. А Сікамару, якому вдалося перехопити ініціативу під кінець поєдинку, раптом здався суперниці Темарі. Од..
330 грн.
Поки Асоціація Героїв активно обговорює план захоплення ворожого лігва, мисливець на героїв проникає туди наодинці з метою поквитатися з чудовиськом Руки-Ножі й звільнити таре. Тим часом Сайтама і його друзі збираються покуштувати набе в теплій компанії. Вони ще не знають, що скоро героїв класу S..
240 грн.
Поки герой класу S Сталева Бита, не шкодуючи сил, бореться з гігантською сороконіжкою-Старійшиною, людина-чудовисько Гаро вирішує будь-що-будь на нього пополювати! Тим часом в різних містах звідки не візьмись з'являється безліч чудовиськ. Героїв для боротьби з ними катастрофічно не вистачає, а Са..
220 грн.
Мисливцеві на героїв нічого протиставити неймовірній силі майстрів бойових мистецтв Бенга і Бомби. Асоціація Чудовиськ вирішує врятувати вмираючого Гаро і посилає йому на виручку Стоногу-Старійшині. Її рівень загрози - «Дракон», і навіть прославленим братам доводиться несолодко під час битви. А т..
240 грн.
Сакакібара Коічі починає відвідувати середню школу міста Йоміяма – місця, виросла його покійна матір. Та його клас 3-3 оповиває моторошна атмосфера, неначе всі навколо чимось нажахані. До того ж усі вдають, ніби їхньої таємничої однокласниці Місакі Мей взагалі не існує … Другий день семестр..
169 грн.
Усе почалося у 1972 році… Вона завжди була популярною ученицею. Розумна, симпатична, уважна ― улюблениця всіх учнів і вчителів. У кожному класі завжди є хоч одна чи один такий. Та коли вона стала дев’ятикласницею ― Місакі загинула через нещасний випадок. Усі були вбиті горем, а потім хтось раптом..
169 грн.
Сакакібара Коічі починає відвідувати середню школу міста Йоміяма – місця, виросла його покійна матір. Та його клас 3-3 оповиває моторошна атмосфера, неначе всі навколо чимось нажахані. До того ж усі вдають, ніби їхньої таємничої однокласниці Місакі Мей взагалі не існує … Другий день семестр..
169 грн.
Світ людей був повалений міццю Титанів. Принісши в жертву свою свободу, людство сховалося в обнесених високими стінами містах, в надії сберегтися выд монстрів. Але в один страшний день з’явився колосальний Титан, який перевершував розмірами навіть міські стіни. І тендітна надія розсипалася н..
280 грн.
Розвідкорпус споряджає масштабну експедицію через землі, захоплені титанами. Ерен збирається запечатати пролом в районі Сігансіни, і тоді можна буде дістатися, нарешті, до таємниці, прихованої в підвалі його рідного дому. Але ворог не дрімає і вже підготував засідку ... ..
280 грн.
Сутичка розвідкорпуса з титанами близька до розв'язки. Ервін і Армін жертвують собою, щоб Леві і Ерен змогли повалити противника. Але чи стане переможцем той, хто виграє цей бій? ..
280 грн.
Атака на Ліберіо поставила Парадіз на грань знищення - весь світ налаштований проти ельдійского острова і готує нищівний контрудар.   А тим часом дії Ерена і Зіка стають все більш непередбачуваними. Брати переслідують власні цілі, які можуть назавжди змінити обличчя цього світу ... ..
280 грн.
Збираючись перевірити в роботі страшну зброю, знищуючу континенти, прихильники Ерена Йегера організовують військовий переворот. Головнокомандувач убитий, незгодні заарештовані. Леві дізнається про справжні наміри братів Йегер, але за це знання йому доводиться заплатити занадто високу ціну. А тим ..
280 грн.