Манга

Манга

У студента коледжу Лайта Ягами є чудові перспективи на майбутнє і жодної чим заповнити сьогодення. Хлопчак наче божевілює від нудьги. Але все змінюється, коли він знаходить нотатник синігами – бога смерті. Будь яка людина, чиє ім’я записано на її сторінках помре. Лайт вирішує ..
320 грн.
Наруто Удзумакі - самий проблемний учень академії ніндзя в селі Коноха. День за днем ​​він виводить із себе оточуючих! Хоча навіть у цього хулігана є мрія. Він збирається перевершити героїв минулого, та стати великим ніндзя! Ніхто не любить юного Удзумакі, хтось навіть дивиться на нього з відразо..
320 грн.
Поки герой класу S Сталева Бита, не шкодуючи сил, бореться з гігантською сороконіжкою-Старійшиною, людина-чудовисько Гаро вирішує будь-що-будь на нього пополювати! Тим часом в різних містах звідки не візьмись з'являється безліч чудовиськ. Героїв для боротьби з ними катастрофічно не вистачає, а Са..
220 грн.
На вулицях розгулює тисячеокий Восьминіг, але герої класу А ніяк не можуть його здолати. Чи вдасться героям класу S впоратися з молюском і чому чудовиська атакують стільки міст відразу, поки неясно. А між тим результат Супербитви практично вирішений. На жаль, учасники змагань навіть не підозрюють..
240 грн.
Сакакібара Коічі починає відвідувати середню школу міста Йоміяма – місця, виросла його покійна матір. Та його клас 3-3 оповиває моторошна атмосфера, неначе всі навколо чимось нажахані. До того ж усі вдають, ніби їхньої таємничої однокласниці Місакі Мей взагалі не існує … Другий день семестр..
155 грн.
Усе почалося у 1972 році… Вона завжди була популярною ученицею. Розумна, симпатична, уважна ― улюблениця всіх учнів і вчителів. У кожному класі завжди є хоч одна чи один такий. Та коли вона стала дев’ятикласницею ― Місакі загинула через нещасний випадок. Усі були вбиті горем, а потім хтось раптом..
155 грн.
Коко змалку зачудовувалася магією. На жаль, чаклувати можуть лише обрані, ті, що від народження володіють магією. Одного разу селище, в якому мешкає дівчинка, відвідує чаклун на ім’я Кіфлі. Коко потайки спостерігає за тим, як він чаклує, і довідується про справжню природу магії. Вона пригадала, щ..
160 грн.
На випуск серіалу в «Джамп» претендує безнадійно закохана в Такагі Івасе, його суперниця з середньої школи. І якщо раніше вони змагалися в успішності, то тепер їм належить з'ясувати, хто талановитіший як сценарист. Редактори впевнені, що дух суперництва піде тільки на користь виданню ... Чи м..
220 грн.
Новий серіал Сайко та Сюдзіна стверджують, але, як з'ясовується, на нараді їм ледь не відмовили! Наші герої продовжують працювати над своїм твором до самої публікації, щоб зробити його ще краще. Зрештою, нова серія йде в друк, і залишається тільки чекати відгуків читачів!   ..
230 грн.
Сайко повідомляє, що збирається робити ваншот для «Фестивалю Суперзірок» поодинці. Сюдзін погоджується з його рішенням, а сам береться за підготовку серіалу з малюнком Сіраторі. У теорії це повинно допомогти їхньому професійному росту, але на ділі ... Все йде не так вже гладко. Невже у відносинах..
230 грн.
Тоору Нанаміне впадає в паніку, коли рейтинги його серіалу стрімко йдуть вниз. Він має намір взяти реванш і кидає виклик Сайко та Сюдзіну! До чого ж це призведе? Але варто було цій історії підійти до кінця, як по телевізору повідомляють шокуючі новини ... І тепер дует Асірогі Муто виявляється..
230 грн.
Багато років тому сталося диво - на світ з'явилося мерехтливе немовля. З тих пір всюди почали народжуватися люди з особливими силами - примхами. Однак, на жаль, не всі вони використовують свої здібності на благо ... На щастя, на варті порядку завжди стоять професійні герої, які не дозволять абсол..
240 грн.
Сет — молодий хлопчина, чаклун-початківець. Як і всі чарівники, він один із «інфікованих» — тих, кому після контакту із загадковими Немезидами вдалося вижити. Але хлопчина має особливий імунітет до них, тож вирішує стати мисливцем на небезпечних створінь, які раптово з’являються з небес. Разом ..
160 грн.
Загадково вбита Пак ИнХа потрапляє у світ роману. Весь сюжет їй чудово відомий. Тепер вона – Раеліана МакМіллан, прекрасна дочка барона. І наче вона отримала шанс на нове життя, але є маленька проблема… Раеліана – лише другорядна героїня, яка скоро має померти. Аби уникнути повторення своєї трагі..
290 грн.
Незмінний учасник усіх топів кращих манга-серій, згідно з думкою багатьох, манга номер 1 в світі.   Легендарна серія манги показує нам альтернативне 20-те століття, в якому магія і алхімія йдуть в ногу з технологічним процесом. У центрі сюжету два брата, Едвард і Альфонс, спроба яких..
310 грн.
Батько Еда і Ала алхімік Гогенгейм з'явився перед братами після сутички з Жадібностю. В його особі Елріки прочитали жорстоку правду: їх батько пов'язаний з гомункулом і набагато сильніше, ніж можна уявити. Принц Лін глянув в очі на страшну небезпеку, і тепер в його зіницях Едвард і Альфонс ба..
350 грн.