Манга

Манга

2002 год. Лос-Анджелес стрясає хвиля серійних вбивств ... У замкнених кімнатах в абсолютно різних районах міста виявлено понівечені тіла жертв. Убиті ніяк не пов'язані між собою, а на стінах їхніх помешкань поліція виявляє моторошні солом'яні ляльки вуду. Слідство дуже швидко заходить в глухий ку..
300 грн.
Будь-[хто, чиє ім'я буде в ній записано, - помре ... Знайдений Кірою Зошит одного з богів смерті стала причиною низки холоднокровних убивств, але знаменитий детектив L поклав кінець гучних злочинів. Тепер йому належить розкрити нову справу, яка ставить під загрозу життя всього людства. І на це у ..
250 грн.
Наруто Удзумакі - самий проблемний учень академії ніндзя в селі Коноха. День за днем ​​він виводить із себе оточуючих! Хоча навіть у цього хулігана є мрія. Він збирається перевершити героїв минулого, та стати великим ніндзя! Ніхто не любить юного Удзумакі, хтось навіть дивиться на нього з відразо..
300 грн.
Ставши справжніми ніндзя, Наруто, Саске і Сакура отримують відповідальне завдання — охороняти знаменитого будівельника мостів Тадзуну з Країни Хвиль. На життя цього старого зазіхають втікач синобi Дзабудза і його підопічний Хаку, що володіє неймовірними здібностями. Зіткнення з такими небезпе..
300 грн.
Успішно пройшовши перший етап непростого іспиту на звання Тюніна, Наруто, Саске і Сакура включилися в боротьбу за сувої в Лісі Смерті! Юні синоби не раз зустрічали на своєму шляху небезпечних супротивників, але зіткнення з загадковим ніндзя по імені Орочімару ледь не коштувало їм життя ... У висн..
300 грн.
Флегматичний Сайтама знайшов просто неймовірну силу. Він з легкістю відправить в нокаут банду хуліганів або двадцятиметрового монстра. А знайти гідного суперника практично неможливо … І тому Сайтама стає нудно — супергеройський справи для нього не виклик, а проста рутина. І подвиги він робить між..
250 грн.
Поки Асоціація Героїв активно обговорює план захоплення ворожого лігва, мисливець на героїв проникає туди наодинці з метою поквитатися з чудовиськом Руки-Ножі й звільнити таре. Тим часом Сайтама і його друзі збираються покуштувати набе в теплій компанії. Вони ще не знають, що скоро героїв класу S..
240 грн.
Поки герой класу S Сталева Бита, не шкодуючи сил, бореться з гігантською сороконіжкою-Старійшиною, людина-чудовисько Гаро вирішує будь-що-будь на нього пополювати! Тим часом в різних містах звідки не візьмись з'являється безліч чудовиськ. Героїв для боротьби з ними катастрофічно не вистачає, а Са..
220 грн.
На вулицях розгулює тисячеокий Восьминіг, але герої класу А ніяк не можуть його здолати. Чи вдасться героям класу S впоратися з молюском і чому чудовиська атакують стільки міст відразу, поки неясно. А між тим результат Супербитви практично вирішений. На жаль, учасники змагань навіть не підозрюють..
240 грн.
Мисливцеві на героїв нічого протиставити неймовірній силі майстрів бойових мистецтв Бенга і Бомби. Асоціація Чудовиськ вирішує врятувати вмираючого Гаро і посилає йому на виручку Стоногу-Старійшині. Її рівень загрози - «Дракон», і навіть прославленим братам доводиться несолодко під час битви. А т..
240 грн.
Сакакібара Коічі починає відвідувати середню школу міста Йоміяма – місця, виросла його покійна матір. Та його клас 3-3 оповиває моторошна атмосфера, неначе всі навколо чимось нажахані. До того ж усі вдають, ніби їхньої таємничої однокласниці Місакі Мей взагалі не існує … Другий день семестр..
155 грн.
Усе почалося у 1972 році… Вона завжди була популярною ученицею. Розумна, симпатична, уважна ― улюблениця всіх учнів і вчителів. У кожному класі завжди є хоч одна чи один такий. Та коли вона стала дев’ятикласницею ― Місакі загинула через нещасний випадок. Усі були вбиті горем, а потім хтось раптом..
155 грн.
Розвідкорпус споряджає масштабну експедицію через землі, захоплені титанами. Ерен збирається запечатати пролом в районі Сігансіни, і тоді можна буде дістатися, нарешті, до таємниці, прихованої в підвалі його рідного дому. Але ворог не дрімає і вже підготував засідку ... ..
230 грн.
Сутичка розвідкорпуса з титанами близька до розв'язки. Ервін і Армін жертвують собою, щоб Леві і Ерен змогли повалити противника. Але чи стане переможцем той, хто виграє цей бій? ..
220 грн.
Сутичка з звіротитаном позаду, розвідкорпус дістався до заповітної схованки в рідному домі Ерена. З щоденників Гріші Йегера люди дізналися таємницю походження титанів і те, що всі ці болісні роки протистояли не тільки їм ... Які горизонти відкриються людству, коли мур паде? ..
230 грн.
Представники світових держав зібралися в Марлі, щоб бути присутніми на виступі Уіллі Тайбера, який попереджає всіх про загрозу, що виходить з острова Парадіз. Переконати світ у серйозності цієї загрози йому допомагає бунтівний титан Ерен Йегер, що з'являється на сцені в самий розпал виступу. Гран..
230 грн.