Манга

Манга

Прибульці атакували Землю! Герої класу S вирішили діяти спільно, а Сайтама на інопланетному кораблі зійшовся в смертельній сутичці з їхнім ватажком Боросом - Великим Космічним Помазаником. Хто ж з них двох виявиться сильнішим? Наші герої ледь встигли охолонути після битви, як допомога знадобилася..
220 грн.
Людина-чудовисько Гаро вчинив розборки в Асоціації! Він здолав усіх, хто в той день по нещасливій випадковості виявився у нього в полі зору. Після чого Гаро відкрив полювання на героїв. Але навіщо йому це? Адже він звичайна людина, хоч і лиходій? Тим часом Пані Завірюха, герой класу В, 1-ше місце..
220 грн.
Поки герой класу S Сталева Бита, не шкодуючи сил, бореться з гігантською сороконіжкою-Старійшиною, людина-чудовисько Гаро вирішує будь-що-будь на нього пополювати! Тим часом в різних містах звідки не візьмись з'являється безліч чудовиськ. Героїв для боротьби з ними катастрофічно не вистачає, а Са..
220 грн.
На вулицях розгулює тисячеокий Восьминіг, але герої класу А ніяк не можуть його здолати. Чи вдасться героям класу S впоратися з молюском і чому чудовиська атакують стільки міст відразу, поки неясно. А між тим результат Супербитви практично вирішений. На жаль, учасники змагань навіть не підозрюють..
240 грн.
Сайтама з легкістю зупинив напад чудовиськ на учасників Супербитва, але надмірна сила, на жаль, більше не приносить йому радості. Король не залишив одного в біді - і поділився з ним своїми думками про справжнє призначення героя. Тим часом надзвукового Соника відвідали гості з Асоціації Чудовиськ ..
220 грн.
Сакакібара Коічі починає відвідувати середню школу міста Йоміяма – місця, виросла його покійна матір. Та його клас 3-3 оповиває моторошна атмосфера, неначе всі навколо чимось нажахані. До того ж усі вдають, ніби їхньої таємничої однокласниці Місакі Мей взагалі не існує … Другий день семестр..
155 грн.
Усе почалося у 1972 році… Вона завжди була популярною ученицею. Розумна, симпатична, уважна ― улюблениця всіх учнів і вчителів. У кожному класі завжди є хоч одна чи один такий. Та коли вона стала дев’ятикласницею ― Місакі загинула через нещасний випадок. Усі були вбиті горем, а потім хтось раптом..
155 грн.
Сутичка розвідкорпуса з титанами близька до розв'язки. Ервін і Армін жертвують собою, щоб Леві і Ерен змогли повалити противника. Але чи стане переможцем той, хто виграє цей бій? ..
220 грн.
Коко змалку зачудовувалася магією. На жаль, чаклувати можуть лише обрані, ті, що від народження володіють магією. Одного разу селище, в якому мешкає дівчинка, відвідує чаклун на ім’я Кіфлі. Коко потайки спостерігає за тим, як він чаклує, і довідується про справжню природу магії. Вона пригадала, щ..
160 грн.
На випуск серіалу в «Джамп» претендує безнадійно закохана в Такагі Івасе, його суперниця з середньої школи. І якщо раніше вони змагалися в успішності, то тепер їм належить з'ясувати, хто талановитіший як сценарист. Редактори впевнені, що дух суперництва піде тільки на користь виданню ... Чи м..
220 грн.
Новий серіал Сайко та Сюдзіна стверджують, але, як з'ясовується, на нараді їм ледь не відмовили! Наші герої продовжують працювати над своїм твором до самої публікації, щоб зробити його ще краще. Зрештою, нова серія йде в друк, і залишається тільки чекати відгуків читачів!   ..
230 грн.
Сайко повідомляє, що збирається робити ваншот для «Фестивалю Суперзірок» поодинці. Сюдзін погоджується з його рішенням, а сам береться за підготовку серіалу з малюнком Сіраторі. У теорії це повинно допомогти їхньому професійному росту, але на ділі ... Все йде не так вже гладко. Невже у відносинах..
230 грн.
Тоору Нанаміне впадає в паніку, коли рейтинги його серіалу стрімко йдуть вниз. Він має намір взяти реванш і кидає виклик Сайко та Сюдзіну! До чого ж це призведе? Але варто було цій історії підійти до кінця, як по телевізору повідомляють шокуючі новини ... І тепер дует Асірогі Муто виявляється..
230 грн.
Класика кіберпанку, всесвітньо відома манга Сіро Масамуне (справжнє ім'я мангаки - Масанорі Ота) про діяльність Дев'ятого відділу, провідного в Японії першої третини XXI століття боротьбу з кібер і просто терористами, - один з найважливіших творів, що представляють нову реальність найближчого май..
370 грн.
Сет — молодий хлопчина, чаклун-початківець. Як і всі чарівники, він один із «інфікованих» — тих, кому після контакту із загадковими Немезидами вдалося вижити. Але хлопчина має особливий імунітет до них, тож вирішує стати мисливцем на небезпечних створінь, які раптово з’являються з небес. Разом ..
160 грн.
Незмінний учасник усіх топів кращих манга-серій, згідно з думкою багатьох, манга номер 1 в світі. Світові продажі "Сталевого Алхіміка" перевищують 61 000 000 екземплярів! Легендарна серія манги показує нам альтернативне 20-е століття, в якому магія і алхімія йдуть в ногу з техноло..
300 грн.