Настільні ігри

Настільні ігри

Гірсон Старн — герой зіпсованих ксеносами культистів, які заполонили зруйнований війною світ Вігілуса, символ опору проти тиранічного Імперіуму. Він очолює команду вбивць, відому як учні Старна, кожен із яких із задоволенням пожертвував би своїм життям за героя-стрільця, якого обожнює. Ця група п..
1.999 грн.
Чорні тамплієри — найlревніший орден Адептус Астартес, який кидається в бій, щоб зустрітися зі своїми ворогами віч-на-віч і віддати правосуддя Імператору на вістрі меча. Їхній запал настільки великий, що вони прив’язують зброю до своїх зап’ястя, переконуючись, що болтери й леза залишають їхні рук..
3.999 грн.
Гра є новинкою, що вийшла у вересні 2018 року по мотивом однойменного фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!   У цій грі групі відчайдушних шукачів пригод потрібно проявити завзятість, стратегічне мислення і командний дух, тому що або всі переможуть або програють. Гравцям потрі..
760 грн.
# КалейдоскопSOLVIK - прогресивна настільна гра, яка покаже ваш потенціал і дасть можливість прокачати його в реальності!   Гра розвиває здатність нестандартно мислити і відходити від шаблонів, відстоювати свою точку зору, боротися і домовлятися, об'єднуватися для досягнення загальни..
650 грн.
Кооперативний паті-філлер на асоціації від українського виробника. Настільна гра «S.Y.N.C. Discovery» розроблена в 2020 році. Автора гри, одесита Олександра Ушана, Гікач добре знає за такими компанійськими хітами, як «Spyfall» ( «Знахідка для шпигуна») і «Spycon». S.Y.N.C...
950 грн.