Настільні ігри

Настільні ігри

#ЭМПАТ! - авторська настільна гра формату party-game, яка побудована за принципом цікавих фактів про самих гравців.   Чи вмієш ти говорити «ні»? Як поводишся в конфлікті? На що любиш витрачати гроші? Навіщо тобі потрібні друзі? Де тобі шукати натхнення? ..   Автор Віктор..
330 грн.
Настільна економічна і стратегічна гра для двох і більше осіб. ..
1.295 грн.
Гра є новинкою, що вийшла у вересні 2018 року по мотивом однойменного фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!   У цій грі групі відчайдушних шукачів пригод потрібно проявити завзятість, стратегічне мислення і командний дух, тому що або всі переможуть або програють. Гравцям потрі..
760 грн.
# КалейдоскопSOLVIK - прогресивна настільна гра, яка покаже ваш потенціал і дасть можливість прокачати його в реальності!   Гра розвиває здатність нестандартно мислити і відходити від шаблонів, відстоювати свою точку зору, боротися і домовлятися, об'єднуватися для досягнення загальни..
650 грн.
Кооперативний паті-філлер на асоціації від українського виробника. Настільна гра «S.Y.N.C. Discovery» розроблена в 2020 році. Автора гри, одесита Олександра Ушана, Гікач добре знає за такими компанійськими хітами, як «Spyfall» ( «Знахідка для шпигуна») і «Spycon». S.Y.N.C...
950 грн.