Настільні ігри

Настільні ігри

#ЭМПАТ! - авторська настільна гра формату party-game, яка побудована за принципом цікавих фактів про самих гравців.   Чи вмієш ти говорити «ні»? Як поводишся в конфлікті? На що любиш витрачати гроші? Навіщо тобі потрібні друзі? Де тобі шукати натхнення? ..   Автор Віктор..
330 грн.
Настільна економічна і стратегічна гра для двох і більше осіб. ..
1.295 грн. 1.199 грн.
Гра є новинкою, що вийшла у вересні 2018 року по мотивом однойменного фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!   У цій грі групі відчайдушних шукачів пригод потрібно проявити завзятість, стратегічне мислення і командний дух, тому що або всі переможуть або програють. Гравцям потрі..
760 грн. 599 грн.
Фанатіє від «Ходячих мерців»? Полюбляєте світ зомбі-апокаліпсису - фантастичного сценарію всесвітньої катастрофи, в якому велика частина населення планети перетворилася в живих трупів? Ви не з чуток знайомі з роботами Ромеро, а «Evil Dead» викликає у вас приємні мурашки на ш..
3.543 грн.
# КалейдоскопSOLVIK - прогресивна настільна гра, яка покаже ваш потенціал і дасть можливість прокачати його в реальності!   Гра розвиває здатність нестандартно мислити і відходити від шаблонів, відстоювати свою точку зору, боротися і домовлятися, об'єднуватися для досягнення загальни..
650 грн.
Комплектація: Квадрати землі за кількістю муніципальних, хутірських, парафіяльних та колективних держав Каркассонского району галльської АРСР, яких згідно з даними земельного кадастру від 18.09.1302 р від ..
453 грн.
Комплектація гри: 168 карт, кубик, правила   Звичайний Манчкин вже приївся? У нас хороша новина - тепер серед манчкінів завелися зомбі !!! Хитайтеся по підворіттях, творіть непристойне, рвіть друзів на частини і поїдають солодкі мізки :)   Що нового?   У Ман..
460 грн.
Зухвалі єдинороги (Unstable Unicorns) - це стратегічна гра в карти про дві улюблені всіма речі: знищення та єдинорогів. Побудуй армію єдинорогів. Зраджуй своїх друзів. Єдинороги тепер твої друзі.   Що тут відбувається?   Ви починаєте з маленького єдинорога у Вашій стайні..
445 грн.