Бобот
Бобот Бобот

Бобот

0 оглядів  0 оглядів  |  Написати огляд
Кількіcть:

Характеристики

  • Кількість гравців від 2
  • Мова українська
  • Країна-виробник товару Україна
  • Матеріал папір
Гра є новинкою, що вийшла у вересні 2018 року по мотивом однойменного фільму "Бобот та енергія Всесвіту!"!
 
У цій грі групі відчайдушних шукачів пригод потрібно проявити завзятість, стратегічне мислення і командний дух, тому що або всі переможуть або програють. Гравцям потрібно виконати умови сценарію - відремонтувати енергетичну станцію, яка є ключовим об'єктом для захисту всієї людської цивілізації.
 
Захищатися людям допомагають Бобот - трансформаторні будки в яких живе Енергія Всесвіту. Їм протистоять космічні прибульці невідомої раси - Сміттярі, які намагаються зупинити розвиток людських технологій і зростання Енергії у Всесвіті.
 
Їх небезпечний план вступить в силу під час надсильної сонячної бурі, тому команді доведеться працювати в умовах дуже обмеженого часу до початку бурі. Якщо вдасться відремонтувати Енергетичну Станцію, Бобот встигнуть включити захисне поле нашої планети, яке врятує енергосистему і електроніку Землі.
 
механіка:
 
У цій кооперативної грі гравцям належить спільними зусиллями відремонтувати енергетичну станцію. Гравці можуть вибрати між 8 різними сценаріями, які впливають на тривалість гри, необхідний набір ресурсів, необхідних для усунення поломки. Також гравці можуть вибрати складність сценарію, що буде впливати на стартовий сетап і кількість годин до фіналу.
 
Героям по черзі належить переміщатися по різних локаціях на карті, вирішувати ситуації за допомогою проходження перевірок, використовуючи свої навички.
 
У грі навички представлені різними кубиками, наприклад при перевірці навички Сила у персонажа Влад використовується восьмигранний кубик, якщо ж Ви граєте Бобот, то в даному випадку будете кидати дванадцятигранний.
 
В кінці ходу кожного гравця ходять Сміттярі, вони або намагаються атакувати Станцію, або рухаються до неї ближче, також в цю фазу можуть спрацьовувати будь-які ефекти, що впливають на всіх гравців.
 
резюме:
 
Гра є хорошим атмосферним гейтвеєм в світ настільних ігор, нескладні правила сподобаються гравцям, кому хочеться пограти в щось цікаве, але не дуже заморочений, як Стародавній жах або Це моя війна. Гра відмінно підійде для сімейного дозвілля і об'єднає проти спільного ворога, як дітей, так і дорослих.

 

Написати огляд

Ваше Ім`я


Ваш огляд Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший

Введіть код з зображення в поле