#ЭМПАТ!
#ЭМПАТ! #ЭМПАТ! #ЭМПАТ! #ЭМПАТ! #ЭМПАТ!

#ЭМПАТ!

0 оглядів  0 оглядів  |  Написати огляд
Кількіcть:

Характеристики

  • Кількість гравців від 1
  • Автор Вікторія Соловйова
  • Мова російська
  • Країна-виробник товару Україна
#ЭМПАТ! - авторська настільна гра формату party-game, яка побудована за принципом цікавих фактів про самих гравців.
 
Чи вмієш ти говорити «ні»? Як поводишся в конфлікті? На що любиш витрачати гроші? Навіщо тобі потрібні друзі? Де тобі шукати натхнення? ..
 
Автор Вікторія Соловйова відкриває секрет, як дізнатися один про одного за одну гру більше, ніж часом за роки спілкування! Просто обирайте кубики і відчуєте вражаючий ефект попадання «в яблучко». Ви зрозумієте, що кожне слово на картці - саме про гравця, який читає її.
 
Граючи, ви відкриєте 20 цікавих фактів про себе та інших гравців, будете доводити або спростовувати їх, відстоювати свою точку зору, спостерігати за іншими і набирати очки розуміння. Переможе той, хто набрав найбільшу кількість очок - той, хто найкраще розбирається в собі і в людях!
 
#ЭМПАТ! - найкраща настільна гра для тих, хто хоче бути на одній хвилі! Розуміти один одного простіше, ніж ви думаєте! Зіграйте і перевірте на собі!
 
механіка гри:
1. Перевір. Візьми картку з питанням, задай його собі і вибери один з чотирьох Кубиків. Прочитай розшифровку на зворотному боці і перевір: про тебе це?
2. Доведи. Доведи або спростуй розшифровку свого Кубика прикладом з життя.
3. Пильнуй. Що ти можеш сказати про інших гравців? Пильнуй за їх прикладами, вступай в дискусії і доведи розшифровку їх Кубиків.
 
За кожну з цих дій ти отримуєш очки розуміння (ОП). Максимум - 5 ОП з кожної картки. Той хто набрав найбільшу кількість ОП стає переможцем і грає супергру.
 
Для кого: для друзів, для родини, для нових знайомих.
Вік: 14+
Кількість гравців: від 1 до 10.
 
Тривалість гри з однією карткою - близько 20 хвилин. За один раз гравці грають в середньому 4-5 карток. Тому в одній компанії можна грати в #ЭМПАТ! ! 4-5 разів.
 
Завдяки невеликим розмірам, її зручно взяти з собою в поїздку.
Це відмінний подарунок, особливо для тих, хто захоплений психологією!
 
Автор гри - Вікторія Соловйова, експерт в області прогресивної психології, психогенетик з досвідом роботи 20 років, автор безлічі книг і засновник Міжнародного центру практичної психології «SOLVIK».
 
Склад гри: 20 карток з питаннями, 10 карток гравця, інструкція.

Написати огляд

Ваше Ім`я


Ваш огляд Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший

Введіть код з зображення в поле