Warhammer 40,000: Kill Team: Starn’s Disciples
Warhammer 40,000: Kill Team: Starn’s Disciples Warhammer 40,000: Kill Team: Starn’s Disciples Warhammer 40,000: Kill Team: Starn’s Disciples

Warhammer 40,000: Kill Team: Starn’s Disciples

0 оглядів  0 оглядів  |  Написати огляд
Кількіcть:

Характеристики

  • Рік видання 2019
  • Автор Warhammer 40,000
  • Мова Англійська
  • Країна-виробник товару Великобританія

Гірсон Старн — герой зіпсованих ксеносами культистів, які заполонили зруйнований війною світ Вігілуса, символ опору проти тиранічного Імперіуму. Він очолює команду вбивць, відому як учні Старна, кожен із яких із задоволенням пожертвував би своїм життям за героя-стрільця, якого обожнює. Ця група повстанців вбивала губернаторів планет, саботувала імперські пам’ятники та викрадала боєприпаси та зброю з аванпостів Астра Мілітарум, будуючи свою ганебну легенду з кожним новим злочином.

Послідовники Старна складаються з сумно відомого розбійника Гірсона Старна та його найближчого кола вірних послідовників – трьох гібридів Аколітів і двох гібридних метаморфів. Усі вони здатні вести ближній бій і озброєні вбивчою зброєю. За умови, що ви можете вберегти їх від небезпеки, доки не наблизитеся до своєї здобичі, вони здатні розірвати на частини все, що ваш опонент може виставити проти вас. Давайте детальніше розглянемо культистів генокрадів, які входять до групи учнів Старна, представлених у наборі:

Гірсон Старн — легенда, створена ним власноруч, Келерморф — відомий пістолет, який надихає своїх колег-культистів кожним ударом мертвого ока зі своїх надійних автозаглушок визволителя/

 

Фортуна прихильна до сміливих (і лисих, у випадку з культами генокрадів!), і якщо вам вдасться залучити Старна до ворогів, він може спричинити абсолютну бійню за допомогою тактики «Полум’я слави»

Беручи до уваги точність Kelemorph та їхню здатність ігнорувати штрафи за те, що їхні цілі закриті на Рівні 2 (усього за 30 очок), і забивати влучання під час стрільби з Overwatch на 4+ на Рівні 3 (лише за 15 очок більше) , Гірсон Старн або Келерморф на ваш вибір домінуватимуть на полі бою завдяки своїм навичкам стрільби зі зброї.

У набір також входять правила гри Warhammer 40 000 для Келерморфа – абсолютно нового персонажа для фракції Genestealer Cults

Послушник, який є лідером команди вбивць, — Мордекай Кріл, який любить володіти батогом і кістяним мечем. Завдяки його високій силі, 3 атакам і здатності з легкістю пробивати легку броню використовуйте його, щоб перемагати найслабших бійців вашого ворога в бою. Таким чином ви зможете згладити біль, утримуючи свого цінного Лідера подалі від найнебезпечніших ворогів.

Останнім словом у знищенні цілей із кількома пораненнями є кам’яний бур Віріона Лхаски, який може завдати до п’яти смертельних поранень на додаток до будь-якої завданої шкоди та з легкістю пробивати важку броню. І він отримує бонус Атака за те, що він фахівець з бойових дій!

Як фахівець з Зелотів, цей смертоносний гібридний метаморф містить жахливі 4 атаки при силі 5 на заряді – це та культовий значок, який він несе, дозволяє найближчим союзникам поблизу повторно кинути кидки 1. Досить сказати, що Скір Деш повинен очолити свою команду вбивць!

Як ветеран-спеціаліст, Гроуст Горл навряд чи провалить будь-які нервові випробування – це дуже корисна риса, враховуючи, що він носить важку кам’яну пилу! Як і Віріон Лхаска, цей хлопець може розділити будь-яку ціль навпіл, якщо буде така можливість, тож введіть його в бій якнайшвидше.

Озброєний ручним вогнеметом і кігтем метаморфа (який дає йому змогу вражати 2+ у ближньому бою), Кол Валка — це лякаюча перспектива, незважаючи на те, що він не є відданим фахівцем. Використовуйте загрозу, яку він представляє, щоб тримати команду вбивць вашого супротивника на безпечній відстані, доки ви не зможете вступити з ними в рукопашний бій.

Ви, звичайно, можете зібрати набір Starn’s Disciples як власну команду вбивць Genestealer Cults з різними командирами, фахівцями та комбінаціями зброї замість попередньо визначеної команди вбивств.

Написати огляд

Ваше Ім`я


Ваш огляд Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший

Введіть код з зображення в поле