Warhammer 40k: Combat Patrol Black Templars

Warhammer 40k: Combat Patrol Black Templars

0 оглядів  0 оглядів  |  Написати огляд
Кількіcть:

Характеристики

  • Рік видання 2019
  • Автор Warhammer 40,000
  • Мова Англійська
  • Країна-виробник товару Великобританія

Чорні тамплієри — найlревніший орден Адептус Астартес, який кидається в бій, щоб зустрітися зі своїми ворогами віч-на-віч і віддати правосуддя Імператору на вістрі меча. Їхній запал настільки великий, що вони прив’язують зброю до своїх зап’ястя, переконуючись, що болтери й леза залишають їхні руки під час перемоги, або не залишають їх зовсім.

Піднесіть молитву Богу-Імператору і вирушайте в бій з Бойовим патрулем: Чорними тамплієрами. У цьому коробковому наборі ви знайдете всі одиниці, які вам знадобляться, щоб розпочати роботу або розвинути існуючу силу. Вміст цього набору було спеціально підібрано, щоб забезпечити вас ідеальною силою чорних тамплієрів для ігор розміром з бойовим патрулем – приблизно 25 мініатюр рівня потужності. У цей набір входять наступні одиниці:

– 1x Primaris Marshal

– 1x Загін хрестоносців Primaris, що складається з 1 Брата Меча, 5 Посвячених і 4 Неофітів

– 5x Заступники

– 1x Primaris Impulsor

 

Всі моделі постачаються з відповідними підставками. Ці мініатюри постачаються незафарбованими та потребують складання – ми рекомендуємо використовувати клей Citadel Plastic Glue і фарби Citadel. Місцевість, використана на зображеннях на цій сторінці, наведена лише для ілюстрації та не включена.

Написати огляд

Ваше Ім`я


Ваш огляд Зверніть увагу: HTML не перекладено!

Рейтинг Поганий           Хороший

Введіть код з зображення в поле