Передзамовлення

Передзамовлення

Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - вересень 2023 Під час чергової зміни самотній техпрацівник стає свідком сутички між таємничою незнайомкою і бандою «Вихор». Утікаючи, вона передає йому чип. У пошуках незнайомки й розгадки таємниц..
320 грн. 279 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - грудень 2023 Історія зі всесвіту NieR: Automata! Далеке майбутнє. Іншопланетні загарбники вивільняють на Землю нове озброєння — машинні форми життя. Людство, змушене тікати на поверхню Місяця..
200 грн. 179 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - літо 2023 Вісімдесят поживних та апетитних рецептів, натхнених видатною серією відеоігор «Відьмак» — від ситних страв і міцних напоїв з корчми і до розкішних бенкетів для застілля з друзями. Здійс..
799 грн. 720 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - грудень 2023 Монстр чи людина… хто ховається у самому серці темряви? Що сталося на борту загубленого в космосі корабля? Що скаже щоденник? Залишилося шість годин… Учні поділилися на групки, бо гур..
220 грн. 189 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - грудень 2023 Графічний роман “Орда” від українського автора Ігоря Баранька, автора вже знаних українському читачу коміксів “Максим Оса” та “Скеггі Згуба”. Автор майстерно змішує політику, містицизм та..
560 грн. 499 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - вересень 2023 “Провидіння” є квінтесенцією творчості Алана Мура і новий, можливо недосяжний, стандарт переосмислення творів Г.Ф. Лавкрафта. І водночас це одна з найприскіпливіших робіт Мура, в якій ма..
750 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - грудень 2023 Головний герой, Вакана Ґоджьо, який прагне стати майстром ляльок Хіна, шиє для ексцентричної красуні-однокласниці, Марін Кітаґави, косплей-костюм. Однак… він має встигнути за два тижн..
200 грн. 179 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - жовтень 2023 А що як звичайне щупальце восьминога має свою власну, усвідомлену індивідуальність, схильну до пізнання цього незбагненного всесвіту та свого місця у ньому? Що як воно мусить відірватися ..
300 грн. 259 грн.