Передзамовлення

Передзамовлення

Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - березень\квітень 2024 Одного разу ви отримуєте повідомлення від невідомого духу. У повідомленні лише ваше ім’я, факт що вас заберуть в пекло, і час, який вам залишилося жити. Бігти нікуди, сховатися н..
475 грн. 429 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - грудень 2023 Вісімдесят поживних та апетитних рецептів, натхнених видатною серією відеоігор «Відьмак» — від ситних страв і міцних напоїв з корчми і до розкішних бенкетів для застілля з друзями. Зд..
799 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - січень 2024 Графічний роман “Орда” від українського автора Ігоря Баранька, автора вже знаних українському читачу коміксів “Максим Оса” та “Скеггі Згуба”. Автор майстерно змішує політику, містицизм та ..
560 грн.
Ціна зі знижкою на передзамовелння, діє лише при передплаті замовлення на карту! Реліз - січень 2024 Ласкаво просимо до футуристичного мегаполісу Найт-Сіті, епіцентру яскравої нової дії-RPG від CD Projekt Red. Пориньте у 2077 рік, у сві дистопічних метрополій, де насильство, гноб..
1.200 грн. 1.099 грн.